Portfolio

V naléhavých případech voljte 24/7 na linku +420 737 40 40 42

Portfolio společností

Výběr ze seznamu společností, s jejichž produkty jsme seznámeni a které bereme v úvahu při výběru nejlepších řešení pro Vaši společnost.

HP Inc./Enterprise

je americká nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi. Vyvíjí a poskytuje hardware, software a služby.

Citrix Systems, Inc.

je americká nadnárodní softwarová společnost poskytující serverovou, aplikační a desktopovou virtualizaci, síťování, software jako službu a cloud computing technologie.

F5 Networks, Inc.

je nadnárodní americká společnost, která se specializuje na application delivery networking (ADN), který optimalizuje dodávku síťových aplikací, bezpečnosti, výkonu, dostupnosti serverů, zařízení pro ukládání dat, a dalších síťových zdrojů.

FireEye

je americká akciová společnost zaměřující se na bezpečnost sítě, která poskytuje automatizovanou forenzní a dynamickou ochranu proti malwaru a pokročilými počítačovými hrozbami, jako jsou pokročilé přetrvávající hrozby a spear phishing.

Check Point Ltd.

je mezinárodní poskytovatel softwarových a kombinovaných hardwarových a softwarových produktů pro zabezpečení IT, včetně síťového zabezpečení, zabezpečení koncových bodů, zabezpečení dat a správu zabezpečení.

Juniper Networks, Inc.

je americká nadnárodní společnost, která vyvíjí a prodává síťové produkty. Mezi její produkty patří routery, switche, software pro správu sítě, výrobky pro bezpečnost sítí a softwarově definované síťové technologie.

McAfee, Inc. / Intel SG

Skupina Intel Security je americká globální společnost se zaměřením na zabezpečení počítačového softwaru. Je světově největší jednoúčelovou společností na technologickou bezpečnost.

NetApp, Inc.

je americká nadnárodní ukládání a správu dat společnosti. NetApp nabízí software, systémy a služby umožňující správu a ukládání dat, včetně jejího proprietárního operačního systému dat ONTAP.

Oracle

je americká nadnárodní korporace zabývající se výpočetní technikou. Společnost se specializuje především na vývoj a marketing databázového softwaru a technologií, cloudových technických systémů a podnikových softwarových produktů.

RSA Security LLC

je americká společnost zabývající se zabezpečením počítačů a síťí. Mezi její produkty patří kryptografické knihovny RSA BSAFE a tokeny SecurID.

SAS Institute

je americká nadnárodní společnost víjející analytický software. SAS vyvíjí a prodává softwarovou sadu pro analýzu (nazvanou SAS), který pomáhá s přístupem, správou, analýzou a reportováním o datech, aby pomohli v rozhodování.

Symantec Corporation

je americká technologická společnost. Firma vyrábí software pro zabezpečení, ukládání, zálohování a dostupnost - a nabízí profesionální služby na podporu svého softwaru.

Trend Micro Inc.

je globální poskytovatel bezpečnostních řešení společnosti. Společnost vyvíjí bezpečnostní software pro servery cloud computing prostředí, spotřebitelů a malých, středních a velkých podniků.

Veeam Software

je informační technologie společnost, která vyvíjí zálohování, obnovu po havárii a správu virtualizace softwaru. Společnost se zaměřuje na produkty, které zvyšují odolnost virtualizovanou infrastrukturu, omezit prostoje a zajišťují dostupnost systému vyžadované dohod o úrovni služby.

Veritas Technologies LLC

je americká mezinárodní softwarová společnost. Firma se specializuje na software pro správu ukládání dat, včetně prvního komerčního systému žurnálování, VxFS, VxVM, VCS, osobní / malá kancelář / podniku zálohovacího softwaru.

VMware Inc.

je dceřinou společností Dell Technologies, která poskytuje cloud a virtualizační software a služby, a prohlašuje, že je první úspěšně virtualizovat architektuře x86 ke komerčním účelům.

Microsoft Corporation

je americká nadnárodní technologická společnost. Vyvíjí, vyrábí, licencuje, podporuje a prodává počítačový software, spotřební elektroniku a osobní počítače a služby.

Cisco Systems, Inc.

je americká nadnárodní, technologicky zaměřená společnost. Navrhuje, vyrábí a prodává vybavení sítí po celém světě. Jedná se o největší společnost na světě zaměřenou na síťové technologie.

Super Micro Computer, Inc.

Navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává servery založené na architektuře x86-64. Nabídka společnosti zahrnuje rackové, věžové a blade servery, high-end pracovní stanice, úložné servery, základní desky, šasi a serverové komponenty.

Intel Corporation

je americká nadnárodní technologická společnost. Intel vyrábí čipové sady pro základní desky, řadiče síťového rozhraní a integrované obvody, flash paměťi, grafické čipy, vestavné procesory a další zařízení související s komunikací a výpočetní technikou

Copyright © Ing. Jiří Zumr 2020. All rights reserved.